Kilka słów o Nas

Zamiłowanie do kwiatów, pasja, kreatywność, doświadczenie to wszystko tworzy profesjonalną kwiaciarnię jaką jest kwiaciarnia Stokrotka.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kwiaciarni Stokrotka   
Bukiety ślubne :
Bukiety ślubneCeremonia ślubna będzie sprawiała wrażenie stylowej i eleganckiej gdy będzie dopracowana w najdrobniejszych detalach. Szczególnej oprawy tej uroczystości nadają kwiaty. Najistotniejszy element to wiązanka ślubna. Powinna ona odpowiadać urodzie panny młodej, charakterowi spełniać jej marzenia oraz komponować się z reszta dekoracji w tym wyjątkowym dniu.
   
Dekoracje kościołów:
Dekoracje kościołówDekoracje kwiatowe pięknie prezentują się w kościołach. Na ogół są to aranżacje dopasowane stylem i kolorem do wiązanki ślubnej panny młodej i reszty dekoracji zamówionych na ten dzień. Kwiaty, świece, płatki róż …, szeroka gama elementów dekoracyjnych oraz ich finezyjne połącznie tworzą niesamowite i niezapomniane wrażenia.
  
Dekoracje sal weselnych:
Dekoracje sal weselnychAranżacje kwiatowe sal weselnych dobiera się w zależności od warunków architektonicznych danego wnętrza, ale przede wszystkim tak by wszystkie dekoracje były dopasowane stylem i kolorem do wiązanki ślubnej pani młodej co podkreśli jednolitość konwencji uroczystości. Obecnie stosuje się coraz więcej kwiatów żywych do dekoracji ślubnych, zwłaszcza przy dekoracji stołów i tak mogą to być kompozycje niskie lub wysokie w ozdobnych szkłach ze świecami. W naszych dekoracjach stawiamy na elegancję! Najmniejsze czasem detale nadają znaczenia i finezji, a przez to każda dekoracja jest unikatowym projektem.
  
Dekoracje samochodów:
Dekoracje samochodówW zależności od rodzaju pojazdu – jego kolumn , marki i stylu wystrój może przybierać najróżniejsze formy i kształty. Aranżacja może być okazała albo skromna nawet symboliczna. Cała dekoracja samochodu powinna jednak kolorystycznie nawiązywać do pozostałych dekoracji ślubnych.
  
Bukiety okolicznościowe:
Bukiety okolicznościoweKwiaty są pięknym symbolem, a przy tym nie zobowiązującym prezentem. Idealnym sposobem do wyrażania uczuć, myśli, gratulacji , podziękowań czy przeprosin… Mamy tu szeroki wachlarz możliwości . Można wybrać jeden kwiat z efektownym przybraniem, skromny bukiecik , okazałą wiązankę jak również kosz kwiatowy od najmniejszych po duże kompozycje . W zależności co chcemy wyrazić kwiatami.
  
Kompozycje kwiatowe:
Kompozycje kwiatowePewnym sytuacją powinny towarzyszyć wyjątkowe kompozycje kwiatowe. Dekoracje domu na prywatkę, Sali bankietowej na większą uroczystość, szczególnie zjazd rodzinny , ważna rocznica, uroczystości kościelne itp. Wszystkie te okazje wymagają stworzenia kwiatowej aranżacji.
  
Dekoracje do wynajęcia:
Dekoracje do wynajęciaWynajmowanie dekoracji cieszy się dużym zainteresowaniem. Posiadamy bogaty asortyment dekoracji ślubnych, począwszy od dekoracji samochodowych po dekoracje do kościołów i na sale weselne. W przypadku dekoracji ze sztucznych kwiatów możemy dowolnie wymienić kolory w kompozycjach pod konkretne zamówienie klientów. Posiadamy szklane wazony , świeczniki na stoły weselne, woale, tiule do dekoracji w kościele, duże dekoracje kwiatowe na stojakach, dekoracje na krzesła i klęcznik państwa młodych, bramę udekorowaną kwiatami i organdyną. Obecnie sztuczne kwiaty są tak precyzyjnie wykonane, że do złudzenia przypominają żywe, najważniejszy jest dobór ich kolorów i kształtów, kompozycji do konkretnego wnętrza.
Kosze kwiatowe:
kosze kwiatowePewnym sytuacją powinny towarzyszyć wyjątkowe kompozycje kwiatowe. Można wybrać jeden kwiat z efektownym przybraniem, skromny bukiecik , okazałą wiązankę jak również kosz kwiatowy od najmniejszych po duże kompozycje . W zależności co chcemy wyrazić kwiatami.
Wieńce i wiązanki pogrzebowe:
Wieńce i wiązanki pogrzeboweW swej ofercie posiadmy również wieńce i wiązanki pogrzebowe.